Jak vypadá bydlení úspěšné ženy, která ví, co chce? Záplavu volánků a květinových vzorů nečekejte

Moderní, praktický a nadčasový. Tento dům díky své neutralitě v základu, kvalitě provedení a nápadům, které jej dotváří, bude majitelce perfektně sloužit určitě pár desítek let.

Rozloha: 140 m2, 4 + kk

Miluji ten pocit, když nakonec dotvořím i poslední detail v interiéru. Právě tehdy i klient pocítí, o co mi v realizaci šlo a kam jsme spolu mířili.

  • Diana Mišíková, dianamisikova.sk

S převahou antracitového a čistého designu

V tomto domě u Bratislavy žije úspěšná žena, která přesně ví, co chce, co se jí líbí a co už ne. A právě tato charakteristika se odráží v každém kousku jejího nového domova. Na základě předchozí zkušenosti opět oslovila ke spolupráci designérku Dianu Mišíkovou.

Zadání znělo: moderně, designově a tak, aby se dům snadno udržoval. Diana již dříve poznala, že majitelka inklinuje k tmavším antracitovým barvám a že má ráda čistý design. Tady by věru žádné volánky ani květinové vzory neprošly.

Jako první se společně dohodli na kuchyni. Ta je v matné antracitové barvě v kombinaci s dubem bardolino. „Upřímně, zdá se mi, že je už toho bardolina kolem nás příliš. Když jsme však přirovnávali vzorky, opravdu sem sedl úplně nejvíc.

moderní interiér s otevřeným konceptem kuchyně a obývacího pokoje, kuchyň má dubovou pracovní desku a skříňky a antracitový spodek s ostrůvkem, od obývacího pokoje ji odděluje antracitová tabulová stěna
Stěna u kuchyně i stěna naproti obývacímu pokoji je namalována matnou antracitovou tabulovou barvou, kterou si majitelé dali namíchat tak, aby ladila s kuchyní.
Na podlahu si majitelka vybrala betonovou dlažbu, to byla její jasná volba už od začátku a musím přiznat, že kombinace tmavé s betonem se tímto dřevem pěkně rozehřeje,“ dodává s úsměvem Diana.

Backyard with green lawn of a modern private house.

V kuchyni jsou všechna kování skrytá, protože je nechala přestříkat stejnou barvou, jako jsou dvířka. No a jak radí designérka: „Doporučuji tak učinit všem milovníkům čistých, jednoduchých linií. Je to sice dražší řešení, ale na finálním efektu se to pozitivně odrazí.“

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram